Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| FLANŞ ÖZELLİKLERİ | |
| Flanş Ağırlığı | 2.7 kg |
| Flanş Çapı | 390mm |
| Malzeme | Galvaniz Kaplı Metal |
| BURUN ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 100gr |
| Çapı | 160mm |
| Malzeme | Kompozit |
| Yükseklik | 93mm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 650 gr |
| Çap | 220cm |
| Malzeme | kompozit |
| Renk | Siyah ve Beyaz |
| Uzunluk | 107 cm |