Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| FLANŞ ÖZELLİKLERİ | |
| Flanş Ağırlığı | 285gr |
| Flanş Çapı | 132mm |
| Malzeme | Alüminyum |
| BURUN ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 50gr |
| Çapı | 140mm |
| Malzeme | Kompozit |
| Yükseklik | 79mm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 270 gr (her bir kanat) |
| Çap | 125cm |
| Malzeme | Kompozit |
| Renk | Siyah ve Beyaz |
| Uzunluk | 60 cm |