Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| FLANŞ ÖZELLİKLERİ | |
| Flanş Ağırlığı | 2kg |
| Flanş Çapı | 390mm |
| Malzeme | Galvanize kaplı Metal |
| BURUN ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 530gr |
| Çapı | 400mm |
| Malzeme | Kompozit |
| Yükseklik | 155mm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 620 gr |
| Çap | 186cm |
| Malzeme | kompozit |
| Renk | Siyah ve Beyaz |
| Uzunluk | 90 cm |