Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - RÜZGAR TÜRBİNİ | |
| Voltaj | 12V-AC 24V-AC |
| Akım | 40A (12V) 20A (24V) |
| Değerlendirilen Güç | 420W |
| Maksimum Güç | 500W |
| Alternatör Gövdesi | Alüminyum |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Paket Ölçüleri | 70 x 30 x 20 cm (7 kg) |
| RÜZGAR HIZI | |
| Başlangıç Rüzgar Hızı | 3 m/s |
| Maksimum Rüzgar Hızı | 15-16m/s |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 180 gr (1 adet) |
| Genişlik | 10 cm |
| Malzeme | (Karbon) |
| Rotor Çapı | 115 cm |
| Ses Düzeyi | 40 dB |
| Uzunluk | 55 cm |
| PAKET İÇERİĞİ | |
| Bağlantı Vidaları | 1 set |
| Burun | 1 adet |
| Flanş | 1 adet |
| Gövde | 1 adet |
| Kanatlar | 3 adet |
| Kullanım Klavuzu | 1 adet |
| GEREKLİ EKİPMANLAR | |
| Akü | Uygun akü gurubu Min. 1800W - Max. 2400W |