Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - RÜZGAR TÜRBİNİ | |
| Voltaj | 12 V (AC) 24 V (AC) 48 V (AC) |
| Akım | 60 Ah (12V) 30 Ah (24V) 15 Ah (48V) |
| Değerlendirilen Güç | 700W |
| Maksimum Güç | 800W |
| Alternatör Gövdesi | Alüminyum |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum - Döküm |
| Paket Ölçüleri | 1.Paket: 60 x 40 x 30 cm (15 kg) 2.Paket: 110 x 19 x 12 cm (3 kg) Toplam: 18 kg |
| RÜZGAR HIZI | |
| Başlangıç Rüzgar Hızı | 3 m/s |
| Maksimum Rüzgar Hızı | 14-15 m/s |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 620g (1 kanat) |
| Genişlik | 14.3 cm |
| Malzeme | Kompozit |
| Rotor Çapı | 186 cm |
| Ses Düzeyi | 40 db |
| Uzunluk | 90 cm |
| PAKET İÇERİĞİ | |
| Montaj Vidalar | 1 set |
| Burun | 1 adet |
| Flanş | 1 adet |
| Alternatör | 1 adet |
| Kanatlar | 3 adet |
| Kullanım Klavuzu | 1 adet |
| Kuyruk - Kuyruk Borusu | 1 adet |
| GEREKLİ EKİPMANLAR | |
| Akü | uygun akü gurubu Min. 2400W - Max. 4800W |