Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| 1.5 Kw 24V Şarj Kontrol Cihazı | |
| Ağırlık | 7 kg |
| Akü voltajı minimum | 21V |
| Boşaltma Yükü | 1,5 KW fren Yük direnci |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ + 45 ° C /% 35 ~ 85 BN |
| Ekran | LCD ekran Amper, Watt, , akü voltajı,Fren, Sıcaklık gösterir |
| Entegre manuel durdurma anahtarı | Tehlikeli Rüzgarlar (fırtına) ve bakım zamanlarında |
| Fren fonksiyonu (elektromanyetik kısa devre,) | 28.8 V Fren giriş (otomatik) 26.9 V Fren çıkış (otomatik) Not : lityum pillere göre özel olarak programlanabilir |
| Kablo Girişi | 10 mm (Akü) 6mm (Türbin ve dumpload) 4mm (Topraklama) |
| Maks. Rüzgar Türbininin Giriş Gücü | 1,6 KW |
| Nominal Akü Voltajı | 24 VDC |
| Ölçüler | 30x30x20 cm |
| Şarj akımı rüzgar amperleri maks. | 60 A |
| Şarj gerilimi | 25,2V |
| Soğutma | Dış alüminyum soğutma kanalları |
| Isı Sensörü | ısı sensörü devreye giriş:50 derece(otomatik fren) ısı sensörü devreden çıkış :45 derece (otomatik) |