Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - RÜZGAR TÜRBİNİ | |
| Voltaj | 48 VAC |
| Akım | 40A |
| Değerlendirilen Güç | 2000w |
| Maksimum Güç | 2200W |
| Otomatik Yol Devresi | 14 m / s (rotor yatırılarak) |
| Güç İletimi | Kayma halkası, böylece kablonun bükülmesi mümkün değildir. (destek elemanına önceden monte edilmiş) |
| Alternatör Gövdesi | Alüminyum |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum - Döküm |
| Paket Ölçüleri | 1.Paket: 60 x 40 x 30 cm (28.5 kg) 2.Paket: 110 x 19 x 12 cm (3.5 kg) Toplam: 32 kg |
| RÜZGAR HIZI | |
| Başlangıç Rüzgar Hızı | 3 m/s |
| Maksimum Rüzgar Hızı | 14-15 m/s |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 650g (1 kanat ) |
| Genişlik | 14.3 cm |
| Malzeme | Karbon |
| Rotor Çapı | 220 cm |
| Ses Düzeyi | 40 db |
| Uzunluk | 103 cm |
| PAKET İÇERİĞİ | |
| Montaj Vidalar | 1 Set |
| Burun | 1 Adet |
| Flanş | 1 Adet |
| Alternatör | 1 Adet |
| Kanatlar | 3 Adet |
| Kullanım Klavuzu | 1 Adet |
| Kuyruk - Kuyruk Borusu | 1 adet |
| GEREKLİ EKİPMANLAR | |
| Akü | Min. 7200W - Max. 14400W |