Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| 4KW 48V Şarj Kontrol Cihazı | |
| Ağırlık | 12 kg |
| Akü voltajı minimum | 42V |
| Boşaltma Yükü | 4,0 KW fren Yük direnci |
| Çalışma sıcaklığı | - 20 ~ + 45 ° C /% 35 ~ 85 BN |
| Ekran | LCD ekran Amper, Watt, , akü voltajı,Fren, sıcaklık gösterir |
| Entegre manuel durdurma anahtarı | Tehlikeli Rüzgarlar (fırtına) ve bakım zamanlarında |
| Fren fonksiyonu (elektromanyetik kısa devre,) | 58 V Fren giriş (otomatik) 55 V Fren çıkış (otomatik) Not : lityum pillere göre özel olarak programlanabilir |
| Kablo Girişi | 16 mm (Akü) 10mm (Türbin ve dumpload) 6mm (Topraklama) |
| Maks. Rüzgar Türbininin Giriş Gücü | 4 KW |
| Nominal Akü Voltajı | 48 VDC |
| Ölçüler | 40x30x20 cm |
| Şarj akımı rüzgar amperleri maks. | 70 A |
| Şarj gerilimi | 52,8V |
| Soğutma | Dış alüminyum soğutma kanalları |
| Isı sensörü | ısı sensörü devreye giriş:50 derece(otomatik fren) ısı sensörü devreden çıkış :45 derece (otomatik |