Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| Hibrit Şarj Kontrol Cihazı 650W/12V/24V | |
| Akü | 12V-24V |
| Aşırı Yükleme Koruması | 12V = 14,9V ± 0.5V AH / 24V= 29V ± 0.5 AH |
| Çalışma Sıcaklıgı | Normal: 20 ~ + 55 ° C /% 35 ~ 85 BN Endüstriyel: 30 ~ + 55 ° C /% 35 ~ 85 BN |
| Çıkış Gücü | 650W |
| Giriş Voltaj Aralığı | 12 ~ 16 V 24 ~ 28 V |
| Koruma Özelliği | Akü yeterli şarj olduğunda otomatik fren devreye girer.Fakat fırtınalı havalarda manual frenleme yapılması gerekir. |
| Maksimum Rüzgar Gücü Giriş | 500W |
| Maksimum Solar Gücü Giriş | 150W |
| Model | i-650H |
| Ölçüler | 140 x 120 x 60 mm (0.6 kg) |
| Önerilen Akü | Min. 1800W - Max. 2400W |
| Rüzgar Türbini Maksimum Giriş Akımı | 12v =40A 24v= 20A |