Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| Hibrit Şarj Kontrol Cihazı 850W/12V/24V/48V | |
| Akü | 12V/24V/48V |
| Aşırı Yükleme Koruması | 12V = 14,9V ± 0.5V AH / 24V= 29V ± 0.5 AH / 48V= 58V ± 0.5V AH |
| Çalışma Sıcaklıgı | Normal: 20 ~ + 55 ° C /% 35 ~ 85 BN Endüstriyel: 30 ~ + 55 ° C /% 35 ~ 85 BN |
| Çıkış Gücü | 850W |
| Giriş Voltaj Aralığı | 14.2 ~ 17V (12V) 24.6 ~ 28V (24V) 48 ~ 58V (48V) |
| Koruma Özelliği | Akü yeterli şarj olduğunda otomatik fren devreye girer.Fakat fırtınalı havalarda manual frenleme yapılması gerekir. |
| Maksimum Rüzgar Gücü Giriş | 700W |
| Maksimum Solar Gücü Giriş | 150W |
| Model | i-850H-12 i-850H-24 i-850H-48 |
| Ölçüler | 140 x 120 x 60 cm (0.6 kg) |
| Önerilen Akü | Min. 2400W - Max. 4800W |
| Rüzgar Türbini Maksimum Giriş Akımı | 12V=60A 24V=30A 48V =15A |