Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - RÜZGAR TÜRBİNİ | |
| Voltaj | 24 V (AC) 48 V (AC) |
| Akım | 24V= 60 A 48V= 30 A |
| Değerlendirilen Güç | 1500 W |
| Maksimum Güç | 1600 W |
| Alternatör Gövdesi | Alüminyum |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum-Döküm |
| Paket Ölçüleri | 1.Paket: 60 x 40 x 30 cm (19.5 kg) 2.Paket: 110 x 19 x 12 cm (3.5 kg) Toplam: 23 kg |
| RÜZGAR HIZI | |
| Başlangıç Rüzgar Hızı | 3 m/s |
| Maksimum Rüzgar Hızı | 13-14 m/s |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 650 g (kanat) |
| Genişlik | 14.3 cm |
| Malzeme | Kompozit |
| Rotor Çapı | 220 cm |
| Ses Düzeyi | 40 dB |
| Uzunluk | 107 cm |
| PAKET İÇERİĞİ | |
| Montaj Vidalar | 1 Set |
| Burun | 1 Adet |
| Flanş | 1 Adet |
| Alternatör | 1 Adet |
| Kanatlar | 3 Adet |
| Kullanım Klavuzu | 1 Adet |
| Kuyruk - Kuyruk Borusu | 1 adet |
| GEREKLİ EKİPMANLAR | |
| Akü | Min. 4800W - Max. 9600W |