Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| Hibrit Şarj Kontrol Cihazı 1000W/24V/48V | |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ + 45 ° C /% 35 ~ 85 BN |
| Fan sürücüsü | içinde |
| Fren fonksiyonu (Otomatik Fren) | 24V= 29.8V 48V= 59,4 V |
| Maks. PV Modülünün Giriş Gücü | 15 A |
| Maks. Rüzgar Türbininin Giriş Gücü | 24V=35 A 48V= 18 A |
| Min Akü Voltajı | 24V= 21V 48V= 42V |
| Nominal Akü Voltajı | 24 Vdc 48 Vdc |
| Ölçüler | 18 x 17 x 7 cm (1.7kg) |
| Şarj Gerilimi Maks. | 24V= 29,2V 48V= 52,8 V |
| Sıcaklık telafisi | -4mV ° C / 2V, -35 ° C-- +80 ° C, doğruluk: ± 1 ° C |