Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - RÜZGAR TÜRBİNİ | |
| Voltaj | 48 V (AC) |
| Akım | 40A |
| Değerlendirilen Güç | 2000W |
| Maksimum Güç | 2200W |
| Alternatör Gövdesi | Alüminyum |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum-Döküm |
| Paket Ölçüleri | 1.Paket: 60 x 40 x 30 cm (20.5 kg) 2.Paket: 110 x 19 x 12 cm (3.5 kg) Toplam: 24 kg |
| RÜZGAR HIZI | |
| Başlangıç Rüzgar Hızı | 3 m/s |
| Maksimum Rüzgar Hızı | 14-15 m/s |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 650 g (1 KANAT) |
| Genişlik | 14.3 cm |
| Malzeme | Kompozit |
| Rotor Çapı | 220 cm |
| Ses Düzeyi | 40 dB |
| Uzunluk | 107 cm |
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - ŞARJ KONTROL CİHAZI | |
| Ağırlık | 7 kg |
| Akü voltajı minimum | 42V |
| Boşaltma Yükü | 2,0 KW fren direnci Yük direnci |
| Çalışma Sıcaklıgı | -20 ~ + 45 ° C /% 35 ~ 85 BN |
| Ekran | LCD ekran Amper, Watt, , akü voltajı,Sıcaklık, Fren gösterir |
| Entegre manuel durdurma anahtarı | Tehlikeli rüzgarlar(fırtına) ve bakım zamanları |
| Fren fonksiyonu (elektromanyetik kısa devre,) | 58 V Fren giriş (otomatik) 55 V Fren çıkış (otomatik) Not : lityum pillere göre özel olarak programlanabilir |
| Kablo Girişi | 10 mm (Akü) 6mm (Türbin ve dumpload) 4mm (Topraklama) |
| Maks. Rüzgar Türbininin Giriş Gücü | 2,2 KW |
| Nominal Akü Voltajı | 48 VDC |
| Ölçüler | 30x30x20 cm |
| Şarj akımı rüzgar amperleri maks. | 40 A |
| Şarj gerilimi | 52,8V |
| Soğutma | Dış alüminyum soğutma kanalları |
| Isı Sensörü | ısı sensörü devreye giriş:50 derece(otomatik fren) ısı sensörü devreden çıkış :45 derece (otomatik |
| PAKET İÇERİĞİ | |
| Montaj Vidalar | 1 set |
| Burun | 1 adet |
| Flanş | 1 adet |
| Alternatör | 1 adet |
| Kanatlar | 3 adet |
| Kullanım Klavuzu | 1 adet |
| Kuyruk - Kuyruk Borusu | 1 adet |
| Şarj Kontrol Cihazı | 1 adet |
| GEREKLİ EKİPMANLAR | |
| Akü | Min. 7200W - Max. 14400W |