Projeleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahar Enerji
| Direk Seti (40 kg) taşıma kapasiteli | |
| Bağlantı Elemanları | 3 adet Halat Gerdirme ve Civata Seti |
| Çelik halat | 3 x 5 m |
| Direk | 4 adet Galvaniz Kaplı Direk |
| Dış Çapı | 60mm |
| İç Çapı | 37mm |
| Paket Ölçüleri | 100×25×20 cm (27 kg) |
| Plaka | 1 adet Galvaniz kaplı menteşeli plaka |
| Uzunluk | 4 m |
| Direk Et Kalınlığı | 3 mm |